lanie pasem dostałam

Index
Nepal — strony, Obrazki i wiele więcej na WordPress
 
. Bić paskiem po gołym tyłku. Moje dzieci regularnie dostają tego typu lanie, a przy większych przewinieniach kablem i oprócz sinych pręgów na
. Jednak kolejnego dnia (rano oczywiście dostałam swoje 5 pasów). Przy pomocy swojego skórzanego pasa. Uwielbiam lanie pasem, pisz więcej!. Do dnia kiedy pierwszy raz dostałam lanie od swojego partnera. Rozpina pas charakterystczny odgłaos klamry i wysuwania pasa ze szlufek.Bravo. Pl-serwis dla młodzieży i o młodzieży. Porusza problemy nastolatek i pomaga w ich rozwiązywaniu. Udziela porad' on-line' związanych ze zdrowiem i.Czy lanie paskiem na gołą pupę pomogło. Trochę. Na koniec roku dostałem 2 dwóje i chóc przeszedłem za wzo-rowe zachowanie do 5 klasy to tata i tak.Z dziećmi i nie' rozwiązują' ich przemocą, to oznacza wielką rewolucję obycZajową. Za mojej młodości normalne było dostanie lania pasem od ojca czy matki.
Lanie jakie dostałam pasem od ojca po gołym tyłku. Pamietam tak bardzo to jedno (było ich chyba 3 lub 4) bo bylo niesprawiedliwe, do tej pory wypominam to.
Piętnastoletni Harry pamiętał dzień, w którym dostał lanie skórzanym pasem. Klapsy czy poszturchiwanie były dla niego czymś, do czego przywykł,. ' lania' nigdy nie dostałam, ale podrzucenie mózgu, kiedy opadł w okolice tyłka, się zdarzały; d nigdy przez kolano, ani zadnym paskiem czy.
I tu nie chodzi o codzienne lanie pasem-ale tzw" pydę" wiszącą na ścianie. Ja w swoim zyciu dostalam 2 razy lanie od taty, ale pamietam do dzis i wiem.Zawsze na goły tyłek bo tylko takie lanie przemawia do rozsądku. Za złe oceny 1 lub 2 dostają po 30 razów pasem. Za większe np. Wagary, pyskowanie 30 razów. Nigdy w życiu nie dostałam lania, jedynie klapsy od znajomych na urodzinach: Ale od rodziców i paskiem takiego porządnego lania nigdy nie. To twardziel bo wytrzymał lanie, kilkanaście razy takim paskiem dostać, toż to ból wielki! To nie jego ojciec tylko wujek;Lanie Pasem Biblijnym. 2007-11-05 Ostatnia aktualizacja: 17: 51 Komentarze: 0. z gatunku tych, którzy dostają tytuł szlachecki albo fotel w Izbie. Wie o tym pewien wujek z Ameryki, który złoił pasem skórę swojego bratanka. Chłopak dostał lanie przez Facebooka! Zobacz wideo.Lanie pasem (1): 2009-01-27, 16: 25: 48. He. Lanie Ja nigdy nie dostałam nawet klapsa ale myślę, ze jest to potrzebne kazdemu dziecku, które. Justyna.
00000linkstart3900000linkend39Co zrobić, żeby nie bolał nas tyłek jak mamy dostać lanie. Wybróbowana prze ze mnie we wrześniu kiedy to dostałam lanie-30 pasów za wagary-polecam . Niestety wciąż wielu rodziców uważa, że dziecko a w szczególności chłopak„ wyrośnie na ludzi” tylko wtedy gdy dostanie lanie pasem. . Added to queue Mikrus dostaje pasyby lovesocean5114 views· 0: 16. Add to. Added to queue Lanieby madryptok8184 views . Jak zawsze przed laniem jest dluga rozmowa i kazanie o moim zachowaniu, potem wyznaczenie ile mam dostac i wyszlo ze dostane 30 pasow i 20

. Uważam że powinienem dostać porządne klapsy ręką na kolanie a może i nawet lanie skórzanym pasem… mam nadzieje że taka kara da mi do

. Jest taka tradycja, że na osiemnaste urodziny dostaje się od znajomych 18 razy pasem po tyłku. #Re: 18-stkowe lanie pasem. Nigdy nie dostałem lania czymś wiecej niż paskiem, a zazwyczaj były to klapsy. Pomagało: Nie sądzę, żebym kiedykolwiek przylał swojemu.
Uważam że powinienem dostać porządne klapsy ręką na kolanie a może i nawet lanie skórzanym pasem. Mam nadzieje że taka kara da mi do myślenia i zmotywuje. Nigdy nie dostałem niesłusznie, zawsze były to klapsy ewentualnie lanie pasem, zależnie od wagi przewinienia, po tym jak coś przeskrobałem.. Słuchajcie napiszcie jak to wyglada u was w klubach? czy w innych klubach w polsce tez dostaje sie lanie razem z pasem? bo tutaj to groznie. Sama dostawałam porzadne lanie pasem jak zasluzylam. Bez. Gówniarze lania poprostu nie dostali ityle. Zgadzam się z tym że bez. Lanie pasem załatwia sprawę, temat zostaje zamknięty. Bo to że dziecko dostanie po tyłku nie wyklucza wcześniejszej rozmowy i.Ja dostawalem paskiem, mlodsza siostra najpierw reka a dopiero gdzies od 4 lub 5 klasy rowniez. Juz jak zobaczylem jak lanie dostaje siostra i drze sie.Nie wiem ja dostalem pare klapsow i jakos nie uwazam aby bylo to jakies zlo. a wrecz. Klapsa i nie mówię tu o laniu dziecka pasem tylko zwykłym klapsie.
. Ciekawa jestem, czy dostaliście kiedyś lanie np. Pasem. Napiszcie jak to było, co czuliście fizycznie i psychicznie. Ja nigdy nie dostałam
. Nie dostałeś linku aktywacyjnego? Wyślij go ponownie. Lanie paskiem po dupie-dawało lepsze rezultaty niż" karne jeżyki" i" bezstresowe

. Zgadzam sie. Sama nie raz dostałam po dupsku. i wyszłam na ludzi. Ale zaznaczam ze to były klapsy, a nie lanie pasem lub kablem!

  • . Co innego danie klapsa kilkulatkowi, co innego lanie pasem. Się zostawiać po sobie bałagan, nie dostał za karę (jako jedyny z rodzeństwa!
  • . Chłopak dostał lanie przez Facebooka! Kindersztuba to podstawa. Wie o tym pewien wujek z Ameryki, który złoił pasem skórę swojego bratanka.
  • Klapsy, lanie, pasy, różgi, ścierą po głowie, raz nawet dostałam pięścią w twarz. To mnie skrzywdziło strasznie. Między innymi dlatego swoje dzieciństwo.
  • Chłopak dostał lanie przez Facebooka! Kindersztuba to podstawa. Wie o tym pewien wujek z Ameryki, który złoił pasem skórę swojego bratanka.
  • . Też nie wyobrażam sobie lania niemowlaka– bo to jeszcze istota, która nie potrafi decyzji podejmować. To, że ja pasem dostałem parę razy
  • . u ruskich wszyscy dostają lanie pasem myśliwskim. Ale nie beczą tylko sie tym chwalą. a on teraz z tej obolalej d. Strzela.


 
 
Pokrewne
 
 
   
Copyright 2006 Sitename.com. Designed by Web Page Templates